ESET Secure Office

Citlivé údaje jsou pouze VAŠE!

30 % firemních adresátů otevře phishingový email a 12 % klikne na škodlivou přílohu nebo link. Pouze 3 % adresátů informuje o možném phishingovém mailu nadřízeného.

Investujte správně a ušetřete si vysoké výdaje v budoucnu

Na každých 20Kč výdajů na řešení pro kybernetickou bezpečnost připadá přes 120Kč, vydaných na řešení následků kybernetických útoků.
 

Fakta mluví za vše

Typický kybernetický útok trvá méně než 24 hodin a 42% bývá úspěšných. Náklady hackerů se za poslední dva roky snížily o 25 %, kvůli většímu počtu známých zranitelností a zlepšení schopnosti hackerů. Hacker útok vzdá, pokud narazí na silnou ochranu.

Mnoho společností a škol z Ústeckého kraje nám důvěřuje a my se nyní staráme o to, aby při své každodenní práci na počítači byly v bezpečí. Přidejte se mezi ně i Vy a pracujte s klidem a v péči profesionálů. Jsme dlouholetým partnerem společnosti ESET a máme více jak 20 let zkušeností v oboru IT.

klsjdajsdhaksjdhasj

Chrání pracovní stanice (počítače, smartphony, tablety a souborové servery) před všemi typy hrozeb. ESET Secure Office poskytuje základní antivirovou ochranu firemních zařízení, jež je možné vzdáleně spravovat z jedné webové konzole.

Zanechte nám na Vás kontakt a už se nikdy neobávejte virů.

Kontaktní formulář

PROČ ESET

V porovnání s produkty Symantec dosahují produkty ESET nižšího počtu falešných poplachů. Příkladem mohou být výsledky testů PCMagazine z prosince 2014. Dále produkty ESET generují výrazně nižší nároky na operační systém, což potvrdily například testy Passmark z ledna 2015. O schopnosti spolehlivě detekovat škodlivé kódy hovoří počet získaných ocenění Advanced+ udělovaných společností AV-Comparatives.

Porovnání s konkurencí

  • ESET zaznamenal o 106 méně falešných poplachů oproti Symantecu
  • Při počátečním skenu využívá ESET pouze 77,4 MB paměti, oproti 105,3 MB u Symantecu
  • ESET zaznamenal o 13 méně falešných poplachů oproti AVG
  • V testu přesnosti detekce získal ESET 97 % oproti 95 % u AVG

Na celkové srovnání s konkurencí se podívejte zde.

I podnikatelská fakulta VUT v Brně spoléhá na zabezpečení od společnosti ESET, přečtěte si případovou studii.

Bezplatný seminář o aktuálních bezpečnostních hrozbách

S naším partnerem, společností ESET, pro Vás připravujeme bezplatný seminář, kde se dozvíte, jaké jsou aktuální bezpečnostní hrozby, jak správně zabezpečit svou počítačovou síť a vyhnout se tak nepříjemným potížím. Upřesnění termínu a místa konání zašleme individuálně. Během semináře budete mít k dispozici občerstvení a celý seminář pak završíme společným obědem. Přijďte si s námi užít příjemné dopoledne.

ZAJÍMAJÍ VÁS NAŠE REFERENCE?

Prohlédněte si je zde