Účetní – aktuální

Máte zájem o účtování? Nemáte praxi, ale chcete se učit, rozvíjet a posouvat vpřed? Nebo máte zkušenosti v oboru a chcete je uplatnit? Pak hledáme právě Vás!

Jaká je náplň práce

  • Budete účtovat doklady
  • Pracovat s bankovními operacemi, spravovat stav pohledávek a závazků klientů
  • Budete evidovat majetek, zpracovávat odpisy
  • Pořizování prvotních dokladů do ERP systému
  • Budete vyhotovovat měsíční i roční závěrky
  • Komunikace s úřady a státními institucemi
  • Budete zastupovat klienty při kontrolách státních úřadů
  • Komunikovat s klienty osobně, telefonem i emailem

Co Vám nabízíme

  • Pokud nemáte praxi, naučíme vás vše, co budete ke své práci potřebovat, buď interně nebo absolvováním školení
  • Vstřícnou a příjemnou firemní kulturu, podpořenou pravidelnými firemními akcemi (facebook.com/mepatek)
  • Po zkušební době pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Příspěvek na stravování, zdarma ovoce v práci, dobrý kolektiv (www.mepatek.cz/nas-tym.html)
  • Po zapracování můžete získat tři dny zdravotního volna

Co od Vás požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Někteří Vaši budoucí klienti mluví anglicky nebo německy. Zvládnete s nimi komunikovat na úrovni?
  • Součástí pracovní náplně je i cestování a firemním autem se Vám bude cestovat lépe než vlakem nebo autobusem. Bude lepší, pokud budete vlastnit řidičský průkaz.

Průběžně se snažíme vše ve firmě měnit k lepšímu, všechny Vaše dobré nápady na zlepšení zhodnotíme a zapracujeme.

Rádi o Vás uslyšíme!
Pečlivě čteme všechny životopisy a na všechny odpovídáme.

Napište nám!

Svoje životopisy posílejte na dana.dohnalova@mepatek.cz.