Cisco

Project Description

Cisco Select Certified Partner

Cisco je uznávanou mezinárodní společností, která se specializuje na vývoj směrovačů, přepínačů a mnohých dalších zařízení, která hrají klíčovou roli ve správném chodu IT systémů.

Jak společnost Cisco začala?

Prvním produktem, který odstartoval existenci Cisca, je multiprotokolový router vytvořený Williamem Yeagerem v roce 1981 na stanfordské univerzitě. Od té doby zaznamenala společnost nenadálou expanzi a úspěch. Za své hlavní sídlo si společnost vybrala San FranCISCO. Právě z tohoto města bylo zkrácením názvu vytvořeno jméno firmy – Cisco.

Společnost má nyní přední produkty v kategorii přepínačů, směrovačů, bezdrátových zařízení a zabezpečení. Důležitou složkou těchto produktů jsou softwary CISCO IOS, program určený pro síťovou infrastrukturu, a NX-OS, operační systém datového centra.

K získání certifikátu je potřeba vysoký standart služeb, rozsáhlé znalosti v oblasti systémů a produktů Cisco a spolehlivost zaměstnanců, jelikož spokojenost zákazníků je tou nejvyšší prioritou firmy Cisco. Všemi těmito kvalitami naše firma Mepatek samozřejmě disponuje, certifikát Select Certified Partner od firmy Cisco, je toho pouhým důkazem.

Máte zájem o naše služby v oblasti správy IT sítě? Máte další dotazy? Napište na info@mepatek.cz.

Project Details

  • Datum2011-2013
  • DodávkaCisco