Logistický portál eLogistika

Project Description

Ve snaze poskytnout informace a komunikovat vše nové, co svět zboží a logistiky ovlivňuje a utváří, začala společnost Mepatek v roce 2012 provozovat logistický informační portál s názvem eLogistika.info. Ten si záhy získal oblibu a stal se on-line zdrojem kvalitních informací ze světa moderní logistiky.

Portál eLogistika.info slouží jako profesionální informační médium čtené profesionály z oblasti smluvní logistiky, ale stále více i logistickými specialisty výrobních a obchodních společností, které svou logistiku řeší vlastními silami anebo ji nakupují.

Portál se vymezuje jako autorský komunikační kanál, který čerpá z bohatých odborných znalostí logistických profesionálů, kteří jsou v kontaktu s konkrétními zákazníky a pomáhají jim hledat cesty k optimalizaci jejich procesů a maximální efektivitě využití veškerých zdrojů.

eLogistika.info nabízí místo k výměně informací, názorů, poptávek a pobídek mezi odborníky, kteří jsou spojeni tématem logistiky, dopravy a manipulace.
Připravujeme informace z oboru logistika. Každý den čerstvé a nejen převzaté.

Inzerci, prezentaci a Public relations. Cílené, optimalizované, přehledné.

Burzu těch nejdůležitějších zdrojů pro logistiku – pracovní síly, skladů, manipulační techniky, vozidel, IT technologie a především služby v oboru.

Obsáhlý adresář firem s oborem související i jen okrajově.

A konečně propojení, propojení s lidmi v oboru, ale i mimo něj. Nabízíme Vám intuitivní ukazatel, rozcestník pro informace, které potřebujete. Je jen na Vás co si vyberete, s čím budete dál pracovat a co budete využívat.

Project Details

  • Datum2013
  • MěstoTeplice
  • DodávkaWebové stránky
  • SlužbyRedakce, Podpora, Marketing
  • Kontaktobchod@elogistika.info
  • Webwww.elogistika.info