ESET

Project Description

Při správě počítačů našich zákazníků se intenzivně věnujeme jeho zabezpečení. Je nám jasné, že počítač hraje klíčovou roli ve Vaší práci a sebemenší ztráta dat, či přerušení jeho provozu, Vám může způsobit vážné potíže a ztráty.

S antivirovým programem od firmy ESET se ale žádných hrozeb z internetu nemusíte bát.

Přehled základních produktů ESET

  • ESET NOD32 Antivirus (+ verze Business Edition)
  • ESET Smart Security (+ Business Edition)
  • ESET Mobile Security (+ Business Edition)

Firma ESET (a její dceřiné společnosti) je přední světovou společností zabývající se bezpečností počítačových systémů. Po dobu své existence, od roku 1992, rozšířila své pole působnosti do více jak 180 zemí a získala četná ocenění a certifikáty.

Mnohé testy, prováděné nezávislými společnostmi, jasně ukazují, že produkty ESET jsou nejlepším řešením, jak zabezpečit Váš počítač.

Jak to všechno začalo

V roce 1987 objevili dva programátoři, Peter Paško a Miroslav Trnka, jakýsi druh tehdy neznámého „škodlivého softwaru“ a pro větší bezpečnost svých počítačů se rozhodli napsat program, který by uměl takový software detekovat a veděl by, jak se s ním vypořádat. A tak byla na světě první verze antiviru NOD („Nemocnice na Okraji Disku“).

V následujících letech vznikaly další antivirové programy od různých firem, ale ani tvůrci virů nezaháleli. Program NOD byl proto neustále vyvíjen a zdokonalován.
V roce 1992 oficiálně vznikla firma ESET spol. s.r.o. pod taktovkou obou zmíněných programátorů a jejich kolegy Rudolfa Hrubého. Rok před miléniem byla vytvořena firma ESET, LLC v San Diegu ve Spojených státech amerických a rok po miléniu další dceřiná společnost, tentokrát v Praze, ESET software spol. s.r.o., která je distributorem produktů ESET v České republice.

V prvním desetiletí 21. století společnost dále expandovala a obdržela mnoho významných cen a certifikátů a tento trend stále trvá.

Ocenění firmy ESET

Za první oficiální ocenění se může pokládat ocenění Virus Bulletin VB100, které program NOD získal poprvé roku 1998. Jedním úspěchem to ale neskončilo – v roce 2010 firma ESET obdržela již 60. toto ocenění, což je největší počet ocenění Virus Bulletin, kterého firmy z oboru dosáhly.

Mezi dalšími lze jmenovat:

tři ocenění „IT firma roku“,
zařazení firmou Deloitte do seznamů „Fast 50 CE“ a „Fast 500 EMEA“ (určené pro nejrychleji se rozvíjející technologické firmy)
a v neposlední řadě získání speciálního ocenění Zlatá deska na IT Gala 2009 a uvedení v tamní síni slávy.

Čím je antivirus ESET tak výjimečný?

Účinnost – V žádném testu Virus Bulletin mu neunikl jediný vir

Úspora toků dat – Objem denního stahování aktualizací činní 4 MB

Úspora místa – Databáze zabírá 3x méně místa než u konkurence

Úspora času – Minimální zpomalení systému při kopírování souborů

Po výčtu nejdůležitějších vlastností produktů ESET je zřejmé, proč jsme se rozhodli našim zákazníkům doporučovat antivirový program právě od firmy ESET.

I my sami tento antivir ve firmě používáme a nikdy jsme se zabezpečením našich počítačů neměli problém.

Snad Vás tyto informace ujistily, že, s naší správou a s pomocí produktů ESET, si žádný hacker s Vaším počítačem zahrávat nebude.

Pokud si stále nejste jisti Vaší bezpečností nebo máte nějaké dotazy, napište na info@mepatek.cz

eset-certifikat2

Project Details

  • Datum2012+
  • MěstoESET