NEPRO stavební, s.r.o.

Project Description

Stavební firma NEPRO byla založena již v roce 1999 jako fyzická osoba. Vzhledem k dlouhodobému růstu a potřebě zefektivnit řízení organizace, došlo k 1.1.2008 k přeměně na společnost s ručením omezeným NEPRO stavební s.r.o. V roce 2013 pak byla společnost přeměněna na akciovou společnost. Od svého vzniku společnost realizovala množství staveb různorodého charakteru zejména v oblasti Severozápadních Čech, později svoji působnost rozšířili na celou Českou republiku. Z důvodů lepší obslužnosti staveb bylo v roce 2011 zřízeno samostatné středisko v Praze. Specializací společnosti je pozemní stavitelství, kde nabízí komplexní služby ve všech jeho oblastech. Pro stavbu zajistí všechny činnosti, od projektu, financování včetně dotací, optimalizace technického řešení, až po samotnou realizaci.

Společnost NEPRO stavební je jedním z našich významných zákazníků, kde poskytujeme služby napříč celou společností a v souladu s naším posláním se snažíme společnosti navrhovat úsporrná a efektivní řešení pro informační technologii  i účetnictví a podnikové finance.

Ve firmě kompletně spravujeme IT a síť, provádíme vzdálenou správu, správu 3 Windows 2008 serverů, 1 Windows SBS2011, 2 Linux serverů a VPN. Dále jsme vytvořili webovou aplikaci Nepropoint, která umožňuje zadávat práci, pracovat se zakázkami a nabízí přehled reklamací, a webové stránky, které nadále spravujeme. Za firmu jsme převzali kompletně celé účetnictví a počítáme pro ne mzdy, podáváme daňová přiznání apod.

 

Project Details

  • Datum2008+
  • MěstoKlášterec nad Ohří
  • Dodávkawebové stránky a aplikace NEPRO point
  • SlužbySpráva IT , účetnictví, mzdy, manažerské rozvahy
  • Kontaktinfo@neprostavebni.cz
  • Webwww.neprostavebni.cz