Microsoft 2

Project Description

Certifikát Silver Small and Midmarket Cloud Solutions se týká produktu Office 365. Tento produkt je určený především pro firmy, které chtějí využívat služby cloudu pro vnitrofiremní účely. Pomocí Office 365 mohou zaměstnanci sdílet soubory, komunikovat mezi sebou a využívat další funkce cloudu. V rámci Office 365 jsou k dispozici služby Microsoft Exchange Online (pro emaily a kalendář), Microsoft SharePoint Online (pro sdílení souborů), Microsoft Lync Online (pro digitální komunikaci) a Microsoft Office Professional Plus (kompletní sada Microsoft Office).

K získání certifikátu Silver Small and Midmarket Cloud Solutions jsme museli prokázat obsáhlé znalosti o Office 365. Vzhledem k tomu, že s Office 365 pracujeme již několik let, byl tento krok snadný. Také jsme museli prokázat bezchybné jednání k zákazníkům, které je pro nás samozřejmostí.

Při vzájemné spolupráci vám pomůžeme zjistit, zda je řešení Office 365 pro vaši firmu vhodné, pomůžeme vám vybrat vhodné komponenty a poté jednotlivé komponenty nastavíme a zprovozníme. Důležitou součástí našich služeb je také prvotní proškolení a podpora vaší firmy v používání Office 365.

Pokud se chcete svěřit odborníkům v oboru, neváhejte nás kontaktovat na info@mepatek.cz.

Project Details

  • Datum2016+
  • DodávkaMicrosoft