Solarix

Project Description

Základ každé kvalitní sítě – Solarix cabling system

Solarix je pečlivě navrhnutý kabelážní systém, který je výsledkem dlouholetého zdokonalování a vývoje. Systém je navrhnut tak, aby co nejlépe propojoval všechny potřebné osobní počítače a vytvořil tak spolehlivou a efektivní ethernetovou síť.

Proč taková síť vznikla?
Historie strukturované sítě sahá do doby boomu osobních počítačů, kdy vyvstala potřeba pro propojení jednotlivých osobních počítačů (a ne pouze terminálu a hostu) a tím pro budování speciálních přenosových cest. Byly proto vytvořeny univerzální normy pro strukturované kabeláže, aby se zajistila jeho kompatibilita se všemi používanými spojeními a počítači.

Kabelážní systém Solarix splňuje všechny výše zmíněné normy a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Zejména po vzniknutí ethernetového standardu 10GBaseT, který již podle názvu překonává zastaralý názor, že při použití strukturované kabeláže může být dosaženo maximálně gigabytové rychlosti, a dosahuje přenosové rychlosti až 10Gbps.

Po Instalaci kabelážní sítě Solarix je poskytnuta standartní záruka na 5 let. Pokud se během této doby nějaký z komponentů porouchá, je garantována okamžitá výměna zboží.
Změna nastává, pokud je síť instalována certifikovanou firmou, jako je např. firma Mepatek. V těchto případech je garantována záruka až 20 let!

Chcete-li mít nainstalovanou síť od naší firmy Mepatek nebo máte další otázky, napište na info@mepatek.cz.

Project Details

  • Datum2010-2013
  • DodávkaSolarix