Klientské centrum Znojemské byty

Project Description

Projekt Znojemské byty vznikl na základě rozhodnutí Města Znojmo privatizovat městské byty do rukou oprávněných nájemníků. Sdružení MUROM – Městská energie, které se stalo vítězem náročného výběrového řízení, vyhlášeného Městem Znojmo na realizaci prodeje, bude pod tímto názvem administrovat celý proces.

Znojemské byty tak představují realizaci projektu, který město prezentuje již několik let pod názvem Klíč 2018. Naší snahou a ambicí je být pro Vás, oprávněné nájemníky, průvodcem celým procesem privatizace.

„Sdružení Murom – Městská energie“ zvítězilo v náročném výběrovém řízení na administrátora prodej městských bytů ve Znojmě.

Společnost Murom a.s. vznikla v roce 1992. V současné době je jejím hlavním předmětem podnikání realitní činnost. Od roku 2009 intenzivně spolupracuje v této oblasti se společností Městská energie s.r.o. V rámci této spolupráce například realizovala projekt prodeje více jak 2000 bytových jednotek společnosti ČEZ a.s. v letech 2009 – 2011.

 

Pro společnost pověřenou prodejem znojemských bytů jsme vytvořili webové stránky spolu s klientskou sekcí, které se věnuje prodeji  a správě nemovitostí.

Project Details

  • Datum2012
  • MěstoZnojmo
  • SlužbyWebové stránky a aplikace
  • Kontaktmurom@murom.cz
  • Webwww.znojemskebyty.cz