Školení Finanční řízení malých firem – Jak číst z dat své firmy a plánovat

Stále plavete ve finanční analýze? Přidejte se k nám! Na našem školení si osvojíme základní pojmy finančního řízení, hlouběji se seznámíme s vnitřní a vnější rozvahou, finančními ukazateli, průkazností účetnictví a mnoho dalšího. Po absolvování kurzu budete moct využít své nově nabyté znalosti v praxi a přinést své firmě konkurenční výhodu a zvýšit její hodnotu.

nahrávám mapu....

O školení

Kdy
15.08.2017
09:00 - 14:00

Kde
Mepatek s.r.o., Teplická 306, Bystřany

Kategorie

Pro koho je školení určeno

Cílem školení je pochopení a osvojení základních pojmů z oblasti finančního řízení. Po absolvování školení bude účastník schopen využít dané znalosti v praxi a dále tyto znalosti a schopnosti rozvíjet. Díky tomu přinest své společnosti konkurenční výhodu a zvýšit její hodnotu.

Na úvod se seznámíte se základnimi pojmy, které je nutné znát pro orinetaci a pochopení dané problematiky. Následně školení popisuje jakým vhodným způsobem nastavit své účetnictví tak, aby poskytovalo relevatní data pro finanční analýzu a finanční plánování. Po vhodném nastavení účetnictví přiblíží školení samotnou finanční analýzu a finační řizení. Konec kurzu je zaměřen na tvorbu reportů na míru vlastních potřeb. Po konci obsahu školení, je naplánována diskuze, kde je prostor pro detailní rozebrání dotazů účastníků školení.

Program

  • Základní pojmy
  • Vnitřní a vnější rovnováha
  • Průkaznost účetnictví, výkazy
  • Finanční ukazatele
  • Reporting
  • Diskuze

Školitel

 

 

Ing. Oto Křivanec
absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze. Od roku 2012 se inzenzivně věnuje finančním analýzám společností, ve své správě má momentálně přes 40 firem, včetně zahraničních.