Audity a konzultace a studie

Víte kolik Vás stojí Vaše IT?

Máte přehled o tom, co konkrétně provádí Vaše IT? Kolik Vás stojí údržba serverů, stanic, podpora uživatelů, zálohování… Díky našemu auditu získáte odpovědi na řadu otázek a získáte přehled o nákladech, které Vás jednotlivé služby stojí. Díky tomu můžete efektivně porovnat interní náklady např. s outsourcingem. Rovněž získáte katalog služeb Vašeho IT.

Plánujete rozvoj Vaší firmy?

S tímto krokem mohou souviset zvýšené nároky na informační systém, může vzniknout potřeba nákupu nového HW či SW. Naše analýzy či studie Vám pochytnou středně i dlouhodobé plány na rozvoj Vašeho IT, tak abyste dosáhli svých cílů při správně zvolených technologií.

Řešíte bezpečnost svých dat?

Přemýšleli jste někdy o tom, co se stane, když např. HW poruchou přijdete o svá data? Nebo co se stane, když se stanete obětí tzv. ransomware, který zašifruje veškerá data, na která má pod Vaším účtem přístup? Pokusili jste se někdy všechna svá data obnovit? Pokud na tyto otázky neznáte odpovědi, naše služby Vás na tyto situace připraví. Jsme schopni připravit zálohovací plány, otestovat obnovu apod.