ESET Secure Office

Produkty ESET Secure, momentálně jedno z nejlepších řešení pro firmy, Vám poskytnou kompletní antivirovou a antispamovou ochranu ve Vaší síti. V rámci firemních řešení je možné používat jednotlivé produkty aktuální potřeby na různých operačních systémech (Windows, Mac, Linux a Android) a zařízeních (počítače, smartphony, tablety a servery).

Produkty ESET byly navrženy s ohledem na nízké systémové nároky, které umožňují provozovat bezpečnostní řešení i na starším hardwaru. Produkty jsou optimalizované pro provoz ve virtuálním prostředí.

Nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator (ERA) umožňuje správcům celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti a z jediné webové konzole. Přináší zcela novou architekturu založenou na agentech, která zrychluje práci a minimalizuje nutnost administrátorského dohledu.

Jaké řešení ESET nabízí?

ESET Secure Office

Chrání pracovní stanice (počítače, smartphony, tablety a souborové systémy) před všemi typy hrozeb. ESET Secure Office poskytuje základní antivirovou ochranu firemních zařízení, jež je možné vzdáleně spravovat z jedné webové konzole.

ESET Secure Business

ESET Secure Business obsahuje všechny technologie a funkce řady Office+ a je vhodný pro firmy, které kromě pracovních stanic potřebují chránit i poštovní servery. Vzdálenou správu je možné nainstalovat na zařízení s Windows, linuxové servery nebo využít připravenou Virtual Appliance.

ESET Secure Office+

ESET Secure Office+ přidává do firemní sítě oproti základnímu balíku další vrstvy ochrany, jako jsou Vulnerability Shield, Ochrana proti botnetu, Antispam, Firewall nebo Kontrolu přístupu na web. Vzdálená správa je snadno dostupná přes webové rozhraní.

ESET Secure Enterprise

ESET Secure Enterprise obsahuje všechny produkty z předchozích balíků a je jasnou volbou pro firmy, ve kterých provozují vlastní gateway server. Společně s nástrojem vzdálené správy ESET Remote Administrator nabízí maximální úroveň ochrany pro všechna firemní zařízení.