Office 365

Používejte Office kdekoliv

S Office 365 Business jsou známé nástroje, jako je Word, Excel, PowerPoint nebo Outlook, dostupné, kdekoliv a kdykoliv je potřebujete.

Jednodušší spolupráce

Vzhledem k tomu, že jsou vaše soubory uložené online, můžete je sdílet, a dokonce i spoluvytvářet, se všemi uživateli v reálném čase, a to bez ohledu na to, kde právě jste.

Vždycky aktuální nástroje

Soubory se ukládají online ve OneDrivu pro firmy, takže jsou vždycky synchronizované a aktuální. Aplikace Office jsou navíc vždycky v nejnovější verzi.

Sada Office

známé funkce Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher a Access

OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy nabízí každému uživateli osobní cloudové úložiště o velikosti 1 TB, které je přístupné odkudkoliv a synchronizuje se s počítačem PC/Mac kvůli zajištění offline přístupu. Můžete jednoduše sdílet dokumenty s ostatními uživateli v organizaci i mimo ni a určovat, kdo smí jednotlivé soubory prohlížet a upravovat.

Office Online

Vytvářejte a upravujte wordové, onenotové, powerpointové a excelové dokumenty v prohlížeči

Profesionální digitální nástroje určené k vyprávění příběhů

Sway je nová aplikace Office 365, ve které můžete jednoduše vytvářet působivé interaktivní webové sestavy, prezentace, bulletiny, školení a další materiály, a to přímo na svém telefonu, tabletu nebo v prohlížeči. Swaye se snadno sdílejí a vypadají skvěle na každé obrazovce.

Co získáte navíc?

Spolehlivost

Se smlouvou o úrovni služeb se zaručenou 99,9% dostupností a finanční zárukou můžete být klidní, protože máte jistotu, že služby jsou dostupné.

Zabezpečení

Špičkové bezpečnostní postupy s pěti úrovněmi zabezpečení a preventivním monitorováním uchovávají data zákazníků v bezpečí.

Ochrana osobních údajů

Data patří vám. My je uchováváme v bezpečí a chráníme vaše soukromí

Správa

Nasaďte a spravujte Office 365 ve svojí společnosti – a nemusíte být expert na IT. Uživatele můžete přidávat a odebírat v řádu minut.

Aktualizace

Nemusíte platit za upgrady verzí – aktualizace jsou součástí předplatného. Zákazníkům Office 365 se pravidelně posílají nové funkce.

Integrace služby Active Directory

Spravujte přihlašovací údaje a oprávnění uživatelů. Využijte jednotné přihlašování a synchronizaci se službou Active Directory.

Podpora

Podpora Microsoftu poskytuje telefonické a online odpovědi, zdroje s postupy a kontakty na ostatní zákazníky Office 365 při problémech s nastavením a potřebě rychlých oprav.