Obchodní manažer

  • Máte v sobě obchodní potenciál?
  • Cítíte, že potřebujete změnu?
  • Chcete se těšit na schůzky se spokojenými klienty?
  • Dělejte s námi věci, které pomáhají firemním klientům a i vy z nich budete mít dobrý pocit a k tomu dobré peníze.

Co můžete čekat?

  • Plat dobrého obchodníka bez stropu.
  • Prodej v oblasti IT technologií, webových služeb a účetních služeb, které klientům reálně pomáhají, protože věci které děláme, děláme dobře a naši klienti to umí ocenit.
  • Dobré zákaznické reference, plnou technickou a marketingovou podporu pro maximalizaci tvých obchodních výsledků.
  • Kompletní vybavení jako služební mobil, notebook, internet.

Také nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci ve firmě, ve které je radost pracovat
  • Zaškolení, plná marketingová podpora
  • Plně vybavené firemní zasedací místnost pro jednání s klienty
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Práci standardně i na ŽL

Požadavky na uchazeče

  • Min. SŠ vzdělání. Výhodou Aj či Nj
  • Nutnost navolávání schůzek a následný osobní kontakt v terénu
  • Samostatná, flexibilní a sebevědomá osobnost s příjemným reprezentativním vystupováním
  • Přátelská, nekonfliktní osoba
  • Člověk s dobrými prezentačními, komunikačními a vyjednávacími dovednostmi
  • Vhodná, alespoň částečná znalost oblasti IT, webových služeb popřípadě účetnictví

Náplň práce

  • Aktivní realizace obchodní činnosti – vyhledávání a budování nových obchodních příležitostí
  • Péče o nové a stávající zákazníky – budování vztahu
  • Uzavírání objednávek a související administrativa
  • Příprava obchodních nabídek a prezentací
  • Spolupráce na plánování podpory prodeje a spolupráce s realizačním oddělením

Máte-li zájem ucházet se o tuto pozici, kontaktujte nás na michal.drha@mepatek.cz