Městská energie, s.r.o.

Project Description

Firma Městská energie s.r.o. vznikla v roce 1996 jako právní nástupce tehdejšího státního podniku. V roce 1998 došlo k privatizaci společnosti do rukou strategického partnera, který ve velmi krátkém čase nastartoval dynamický růst a rozvoj firmy, se zaměřením na poskytování služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí. 14. dubna roku 2004 byl změněn název společnosti na „Městská energie s.r.o.“. V současné době společnost zaměstnává více jak 30 pracovníků.

Společnost patří k jednomu z našich vážených a významných zákazníků a poskytujeme komplexní služby:

Správa IT: Ve firmě provádíme kompletní správu IT a sítě, vzdálenou správu, správu 5 Windows 2008 serverů, 1 Windows SBS208, 1x Linux a VPN. Spravujeme technologickou síť a síť měřidel tepla s více než 150-ti body.

Programování: Vyvinuli jsme a udržujeme aplikace Opravy a údržba a Teplo (oba jsou modulem ERP Vario 12), modul slouží pro evidenci a řízení oprav bytového fondu a správu a účtování tepelného hospodářství. Vyvinuli jsme systém na dálkové automatické odečítání údajů z měřidel tepla.

Webové stránky: V květnu 2012 byly po redesignu spuštěny nové stránky www.mestskaenergie.cz

Řízení: Spolupracovali jsme s českým výrobcem firmou Amit na vývoji převodníku IP/M-BUS, navrhli a vytvořili jsme pro Městskou energii rozsáhlou síť měřidel tepla.

Project Details

  • Datum2004+
  • MěstoKlášterec nad Ohří
  • DodávkaERP systém, aplikace, webové stránky
  • SlužbySpráva IT
  • Kontaktinfo@mestskaenergie.cz
  • Webwww.mestskaenergie.cz