MikroTik

Project Description

MikroTik je lotyšská společnost založená v roce 1996, která se prosadila výrobou bezdrátových systémů umožňujících bezdrátové připojení k internetu. Je známá především svými routery, ale je také tvůrcem softwarových řešení pro usnadnění práce s bezdrátovými systémy.

My výrobky a software firmy MikroTik rádi používáme a oceňujeme především jejich kvalitu a spolehlivost. Chceme, abychom v oblasti bezdrátových systémů poskytovali co nejlepší služby, a proto pravidelně posíláme naše techniky na školení, kde získali 2 důležité certifikáty.

Certifikát MTCNA

Jedná se o zkratku MikroTik Certified Network Associate (Certifikovaný síťový zástupce). Tento certifikát náš technik získal po několikadenním školení a po prokázání, že ovládá práci s MikroTik routerem a softwarem RouterOS. Je tedy schopen rychle připojit router k internetu i případně opravit závady jak u routeru, tak u přídavného softwaru.

 

 

 

 

Certifikát MTCTCE

Jedná se o zkratku MikroTik Certified Traffic Control Engineer (Certifikovaný správce síťového provozu). Tento certifikát je nadstavba nad certifikátem MTCNA a vyžaduje pokročilé znalosti v nastavování MikroTik routeru, ochraně routeru proti útokům a v dalších oblastech.

Project Details