MikroTik

MikroTik, programovatelné síťové prvky, nabízí jedno z nejkomplexnějších řešení bezpečnosti v segmentu počítačových sítí. Díky ohromné flexibilitě při nastavování nabízí široké možnosti využití.

Proč právě MikroTik?

MikroTik je známý zejména díky svému operačnímu systému MikroTik RouterOS, který je oblíbený pro svou robustnost, konfigurovatelnost a především výkon. Nabízí ale také jiné produkty a řešení. Mezi u nás nejznámější patří řada RouterBoard, která nabízí ucelené řešení HW pro WISP, a to jak indoorové, tak i outdoorové jednotky a ucelené integrované řešení včetně krytů a antén.

Řešení Firewallu

Mějte náskok v bezpečnosti pomocí jednoho z nejmodernějších síťových firewallů. S pomocí MikroTiku docílíte komplexní ochrany Vaší sítě před útoky zvenčí. Naši technici odborně nastaví Firewall dle požadavků Vaší sítě a následně otestují nastavení reálnou simulací útoku. Buďte chráněni, mějte svá data v bezpečí.

Řešení QoS

QoS, Qualitty of Service, je velmi důležitá součást každé počítačové sítě. Pokud jste se setkali s velkou latencí ve Vaší síti, je správné nastavení QoS velmi důležité. Naši technici Vám poradí a následně nastaví správnou prioritu veškerých procesů ve Vaší síti tak, aby Vás čekání například na synchronizaci Vaší emailové schránky nezdržovalo od práce.

Řešení VPN

Virtuální privátní síť, velmi důležitá zkratka dnešní doby. Chcete zabezpečit komunikaci vzdálených počítačů přes internet a bojíte se případného odposlouchávání dat? Díky VPN snadno zajistíte, že i přes jakoukoli nezabezpečenou síť bude komunikace mezi počítači v bezpečí.

Řešení VLAN

Zvyšte výkon a podpořte bezpečnost Vaší sítě pomocí správného nastavení virtuálních sítí. Naši technici odborně zhodnotí a nastaví Vaši síť na nejlepší možný výkon.