Účetní junior

Pozice je vhodná pro absolventy

Baví tě účtovat? Zkus to s námi. Právě teď rozjíždíme unikátní službu Trendyucto.cz, která přinese čerstvý vítr do světa účetnictví. Komunikaci s klienty přesouváme z papírů do online prostoru a do vlastní internetové aplikace. Neustále se rozvíjíme, a proto hledáme talenty, kteří nám pomohou naše nápady realizovat.

Co bys měl/a umět?
Měl/a bys mít základní znalosti účtování v podvojném účetnictví, velkou chuť se vzdělávat, účtování by tě mělo bavit a tvými klíčovými vlastnostmi by měly být pečlivost a zodpovědnost.

Co tě čeká?
Budeš vkládat doklady našich klientů do ERP systému včetně párování pohledávek a závazků. Měsíčně budeš také připravovat jednoduché reporty. Metodicky ti bude pomáhat zkušenější kolega na kterého se můžeš kdykoli obrátit.

Co za to dostaneš?
Dobrou práci u nás dokážeme dobře ohodnotit. Určitě také oceníš férového šéfa, přizpůsobivou pracovní dobu a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.  

Práce na plný úvazek. Po zapracování lze také pracovat z domova nebo zkrácený úvazek v kombinaci s pružnou pracovní dobou.

 

Mám zájem

Zaujala Vás práce na této pozici?
Neváhejte a dejte nám o sobě vědět


Doporučte tuto pozici

Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.